Biuro DIX
Kim jesteśmy?

Biuro rachunkowe DIX z Wrocławia funkcjonuje na rynku od 1992 roku świadcząc usługi z zakresu rachunkowości i doradztwa podatkowego dla tych Wszystkich, którzy tego potrzebują.

Naszą misją jest pomoc innym w borykaniu się z problemami natury rachunkowo-podatkowej. Chętnie pomagamy w rozwiązywaniu problemów które trapią każdą firme czy przedsiębiorcę.

Świadczymy usługi księgowe i kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami naszego biura rachunkowego są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego.

Każdy z naszych klientów jest dla nas najważniejszy. W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami. Współpracujące z nami kancelarie prawne, notarialne, czy biegli rewidenci poszerzają spektrum świadczonych przez nas usług. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a także jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialości cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej w wyżej wymienionym zakresie. Zapraszamy wszystkich do naszego biura i prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.

Dysponujemy przeszkoloną i doświadczoną kadrą.

Zobacz referencje